پرسنل آزمایشگاه رادین

رادین با بهره‌گرفتن از کادری مجرب و دارای مدرک تحصیلات تکمیلی ارشد و دکتری در زمینه‌های مختلف شیمی، توانایی ارائه خدمات در بخش‌های مختلف را پیدا کرده‌است. این کادر با تحقیق و مطالعه و کار گروهی، توانایی اندازه‌گیری و شناسایی انواع ترکیبات را در ماتریکس‌های مختلف دارد. این تیم علمی با استفاده از دانش فنی و تجربیات خود، همواره بهترین و باصرفه‌ترین مسیر آنالیز را متناسب با ماتریس و نوع آنالیت به مشتریان پیشنهادکرده و سپس در کوتاه‌ترین زمان ممکن اقدام به ارایه نتایج می‌کند.
از توانایی‌های کادر علمی رادین می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.
– آنالیز و تحلیل داده
– کار گروهی
– استخراج و مشتق‌سازی (آزمایشگاه تحقیقاتی و کنترل کیفی رادین با بهره¬گیری از روش¬های استخراج و در صورت لزوم مشتق-سازی امکان آنالیز هر گونه نمونه را فراهم ساخته است.)
– صحه‌گذاری روش‌های آزمون (Validation of test methods)
– ارزیابی عدم‌قطعیّت نتایج (Evaluation of uncertainty of results)

  درباره آزمایشگاه

  آزمایشگاه تحقیقاتی، کنترل کیفی و خدماتی رادین با چندین سال تجربه موفق در زمینه ارائه خدمات آزمایشگاهی، مشاوره علمی، همکاری در اجرای پروژه های تحقیقاتی و دانشگاهی و نیز کنترل کیفی مواد اولیه واحدهای صنعتی دارویی کارنامه درخشانی را ارائه داده است.
  آزمایشگاه تجزیه دستگاهی پیشرفته این مجموعه با برخورداری از تجهیزات و دستگاههای پیشرفته علاوه بر همکاری مستمر در انجام طرح های پژوهشی، پروژه ها و پایان نامه دانشجویان تحصیلات تکمیلی، به سازمان های دولتی و واحدهای تحقیقاتی و صنعتی ارائه خدمت می نماید.
  این مجموعه با هدف جبران کمبود آزمایشگاه تخصصی در زمینه شیمی، داروسازی، کشاورزی، نانوشیمی، دامپزشمی، زیست‌شناسی و زمین شناسی برای اندازه گیری انواع مواد آلی، باقی مانده سموم آفات کشاورزی، داروها، محصولات جانبی گندزدا، فلزات سنگین و ... در نمونه های آب و فاضلاب، مواد غذایی و کشاورزی، صنعتی و شیمیایی، داروسازی و همچنین ارائه مشاوره علمی در زمینه تجهیزات آزمایشگاهی پیشرفته فعالیت می نماید.

  آدرس

  تبــریـــز، خیــابــان امـام خمینی، چـهـارراه آبــرسـان، کـوی فرهنگــیـان،
  پلاک 18

  تلفکس

  33345204 - 041

  ایمیل

  info@radinqclab.ir

  سبد خرید