محیط زیست

محیط زیست

آزمایشگاه رادین با هدف ارائه خدمات گسترده در زمینه محیط زیست به صنایع گوناگون و کارفرمایان محترم اقدام به تاسیس آزمایشگاه تخصصی در بخش آب و فاضلاب، پساب، خاک و رسوب شامل پارامتر های فیزیکی – شیمیایی، فلزات سنگین، آلاینده-های نفتی ، باقیمانده سموم شیمیایی، آلاینده های آلی فرار و پایدار و میکروبی (توتال کلیفرم، فکال کلیفرم) نموده و با بهره گیری از نیروهای متخصص و با انجام ارزیابی های اولیه با بهترین و مناسب ترین تجهیزات پیشرفته پایش آلاینده های زیست محیطی آماده ارائه خدمات مشاوره و آنالیزکمی و کیفی و تجزیه و تحلیل داده ها در کلیه زمینه های مذکور به کلیه صنایع و سازمان های ذیربط می باشد.
در حال حاضر آزمایشگاه رادین با کسب مجوزهای لازم از سازمان محیط زیست برای پارامترهای زیر در خصوص آزمون‌های آب و پساب دارای مجوز می‌باشد.

  درباره آزمایشگاه

  آزمایشگاه تحقیقاتی، کنترل کیفی و خدماتی رادین با چندین سال تجربه موفق در زمینه ارائه خدمات آزمایشگاهی، مشاوره علمی، همکاری در اجرای پروژه های تحقیقاتی و دانشگاهی و نیز کنترل کیفی مواد اولیه واحدهای صنعتی دارویی کارنامه درخشانی را ارائه داده است.
  آزمایشگاه تجزیه دستگاهی پیشرفته این مجموعه با برخورداری از تجهیزات و دستگاههای پیشرفته علاوه بر همکاری مستمر در انجام طرح های پژوهشی، پروژه ها و پایان نامه دانشجویان تحصیلات تکمیلی، به سازمان های دولتی و واحدهای تحقیقاتی و صنعتی ارائه خدمت می نماید.
  این مجموعه با هدف جبران کمبود آزمایشگاه تخصصی در زمینه شیمی، داروسازی، کشاورزی، نانوشیمی، دامپزشمی، زیست‌شناسی و زمین شناسی برای اندازه گیری انواع مواد آلی، باقی مانده سموم آفات کشاورزی، داروها، محصولات جانبی گندزدا، فلزات سنگین و ... در نمونه های آب و فاضلاب، مواد غذایی و کشاورزی، صنعتی و شیمیایی، داروسازی و همچنین ارائه مشاوره علمی در زمینه تجهیزات آزمایشگاهی پیشرفته فعالیت می نماید.

  آدرس

  تبــریـــز، خیــابــان امـام خمینی، چـهـارراه آبــرسـان، کـوی فرهنگــیـان،
  پلاک 18

  تلفکس

  33345204 - 041

  ایمیل

  info@radinqclab.ir

  سبد خرید